You Tube Oleo-Mac Facebook Oleo-Mac
SKLEP ONLINE

Pilarki łańcuchowe 937 - 941

Czysta innowacja.
 
Oleo-Mac prezentuje nową rodzinę uniwersalnych pilarek, które od roku 2007 są dostępne w dwóch modelach (35 i 39 cm³), odpowiadając z powodzeniem potrzebom klientów na całym świecie. Pilarki te są zaprojektowane do wszelkich prac amatorskich – okrzesywania, podkrzesywania, przecinania małych i średnich pni drzew - i poprzez odpowiednio dobraną kombinację prędkości, dokładności cięcia, wygody i bezpieczeństwa używania są bardzo wszechstronne, nawet podczas długich godzin pracy. W praktyce nowe modele mogą być rozpatrywane jako ewolucja modeli 936-940, które osiągnęły wiele w minionych latach i których sukces nowe pilarki mają powtórzyć. Jednak nie jest to tylko odświeżanie udanych modeli. Jest to zupełnie nowy projekt działu konstrukcyjno-projektowego mający na celu stworzenie maszyny zawierającej innowacyjne i najlepsze rozwiązania zaspokajające potrzeby różnych klientów.  
Przede wszystkim skupiono się na ergonomicznym kształcie. Pilarka pozbawiona jest ostrych krawędzi, kształty są modnie pozaokrąglane, dzięki czemu prezentuje się atrakcyjnie i jest zrównoważona - taki styl będą miały wszystkie nowe pilarki Oleo-Mac.
 
Prawdziwe innowacje w tej grupie  pilarek są  ukryte w silniku: ciągle klasycznym dwusuwowym, ale  wyposażonym w technologię “Ciśnieniowy Wtrysk impulsowy” (CWI), która powstała, aby zmniejszyć zużycie paliwa i zminimalizować emisję nieopalonych czynników do atmosfery - jednocześnie pozostawiając  wysoki poziom i wszechstronność działania. Nowe uniwersalne pilarki 937-941 są wyposażone w:
  • Cyfrową cewkę zapłonową – dla lepszej kontroli spalania – przez co koło zamachowe może być lżejsze, a średnica większa niż w poprzednich modelach, co wpływa lepiej na chłodzenie silnika i co pozwala silnikowi pracować płynniej od samego początku do końca.
  • Kolejnym nowym rozwiązaniem jest wielofunkcyjna dźwignia z włącznikiem zapłonu, półgazem i dźwignię ssania - bardzo korzystną dla obsługującego ze względu na łatwość obsługi.
  • Pompa do smarowania łańcucha i prowadnicy została kompletnie przebudowana, do jej budowy wykorzystano aluminium, stal i bardzo wytrzymałe tworzywa sztuczne. Testy wytrzymałości przeprowadzone przez dział projektowy laboratorium Oleo-Mac pokazały, że nowa pompa jest w stanie zagwarantować wysoki standard nawet podczas długotrwałej pracy w ciężkich warunkach.
  • Zaprojektowano też nowy typ rozrusznika, aby wytłumić odbicia powodowane przez tłok podczas rozruchu maszyny.

Innowacyjność, jakość, wszechstronność, ergonomiczny kształt, oszczędność energii i dbałość o środowisko - to zalety nowych pilarek 937-941. Oleo-Mac jeszcze raz udowodnił swoją pozycje jako dostawca efektywnych odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów z całego świata.
 
© 1996-2018 Victus Emak Sp.z o.o. - Member of Emak Group
ul. Karpia 37, 61-619 POZNAŃ - Tel. +48 (061) 823 83 69 - Fax +48 (061) 820 51 39
| legal notes | credits | biuro@victus.pl | all right reserved |