You Tube Oleo-Mac Facebook Oleo-Mac
SKLEP ONLINE

Gianluigi Bianchi - (Mediolan)

 
''Najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku''
 
Niezawodność, osiągi i konkurencyjność, te trzy słowa podsumowują zwycięskie motto określające maszyny Oloe-Mac: tak twierdzi Gianluigi Bianchi, właściciel firmy specjalizującej się w projektowaniu i pielęgnacji ogrodów i terenów zielonych. Bianch jest wiernym użytkownikiem kosiarek Oleo-Mac od 10 lat – od czasu rozpoczęcia działalności – i od tego czasu miał okazję używać i docenić szeroką ofertę maszyn Oleo-Mac, zwłaszcza kosy spalinowe i dmuchawy ogrodowe. “Czas ucieka, więc naturalnie trzeba odnawiać maszyny i sprzęt, którym pracuje” zaznacza Bianchi “bywało tak, że czasami prawie bolało mnie, gdy musiałem rozstać się z jakimś sprzętem, bo wiem, że te maszyny mogłyby pracować jeszcze dłużej, nawet, jeśli miały już swoje lata...” Jestem już doświadczony i znam maszyny oferowane na rynku i w mojej opinii kosiarki i kosy spalinowe Oleo-Mac mają najlepszy stosunek jakości do ceny na rynku.
Co utwierdza Bianchi w przekonaniu do maszyn Oleo-Mac- poza niezawodnością samych urządzeń - jest świadomość, że producent rozumie jego potrzeby, dzięki częstym kontaktom z siecią sprzedaży.
 
“Dla mnie Oleo-Mac kojarzy mi się z Claudio Sainahgi – moim lokalnym dealerem” mówi Bianchi z uśmiechem. To jest osoba, która przedstawia mi wszystkie możliwości i zalety różnych modeli i zawsze jest na miejscu, aby pomóc mi, wysłuchać moich problemów i profesjonalnie doradzić. Kiedyś miałem mały problem z nożycami do żywopłotu, przyjechałem do niego i kierownik serwisu osobiście przyszedł do mnie poradził jak rozwiązać ten problem. To jest właśnie profesjonalne podejście do klienta”.
© 1996-2018 Victus Emak Sp.z o.o. - Member of Emak Group
ul. Karpia 37, 61-619 POZNAŃ - Tel. +48 (061) 823 83 69 - Fax +48 (061) 820 51 39
| legal notes | credits | biuro@victus.pl | all right reserved |