You Tube Oleo-Mac Facebook Oleo-Mac
SKLEP ONLINE

Kosa spalinowa o niskiej emisji substancji szkodliwych

Jakość i troska o środowisko.
 
Dla Oleo-Mac rozwijanie produktów w obecnych czasach oznacza zobowiązanie do projektowania zaawansowanych silników z ekologicznymi rozwiązaniami, przy czym istotne zmniejszenie uciążliwości dla środowiska gwarantuje tę samą jakość i wysoką wydajność sprzętu. Dotrzymując tego zobowiązania musieliśmy wprowadzić kilka technologicznych rozwiązań – nazwanych technologią “burn right” - w których 35 producent maszyn wprowadza rozszerzone standardy jakości i wydajności, jednocześnie znacząco obniżając szkodliwą emisję, a także zmniejszając zużycie paliwa i emisję hałasu.
 
Dbałość o środowisko naturalne powoduje szukanie  innowacyjnych rozwiązań, które doprowadziły do  zaprojektowania i wyprodukowania nowej linii przyjaznych dla środowiska  pilarek spalinowych   wyposażonych w technologię Ciśnieniowy Wtrysk Impulsowy (CWI).
Dziś ta sama technologia została zastosowana w nowej linii kos spalinowych o pojemności 25,4 cm³, których niska emisja spalin ( spełnia wymogi norm EPA II i EURO II) pozwala na produkcję maszyn w pełnej harmonii ze środowiskiem naturalnym, nie tracąc nic ze swojej wydajności.
 
W porównaniu z modelami z tradycyjnymi dwusuwowymi silnikami, nowa generacja kos spalinowych redukuje emisję szkodliwych gazów o 75 % i spala o 30% mniej paliwa, zachowując tę samą wydajność i stosunek mocy do wagi maszyny. Dodatkowe korzyści nowych silników to łatwy rozruch, stabilny moment obrotowy i łatwa eksploatacja.
© 1996-2018 Victus Emak Sp.z o.o. - Member of Emak Group
ul. Karpia 37, 61-619 POZNAŃ - Tel. +48 (061) 823 83 69 - Fax +48 (061) 820 51 39
| legal notes | credits | biuro@victus.pl | all right reserved |