You Tube Oleo-Mac Facebook Oleo-Mac
SKLEP ONLINE

Alberto Catelli - Cornaredo (Mediolan)

 
“Zwracają ogromną uwagę na potrzeby profesjonalnych ogrodników i konserwratorów zieleni”
 
27 letni Alberto Catelli prowadzi firmę Floricoltura la Coccinella w Cornaredo (Mediolan),zatrudniając cztery osoby i świadcząc usługi pielęgnacji ogrodów oraz parków publicznych i prywatnych. Mimo młodego wieku jest już bardzo doświadczony i zawsze stawiał na sprzęt Oleo-Mac. “Poznałem i doceniłem maszyny Oleo-Mac pracując   w innej firmie” powiedział Catelli “ więc kiedy podjąłem decyzję o założeniu własnej firmy, nie miałem absolutnie wątpliwości, od czego zacząć. W maszynach Oleo-Mac jest wszystko, czego potrzebuje profesjonalista, czyli głównie wszechstronność i bardzo wysokie osiągi. I gdy tylko poświęcisz im trochę czasu, ułatwią ci pracę, zwłaszcza tę wykonywaną przez długi czas w trudnych warunkach. I wtedy właśnie zauważysz różnice między porównywalnymi maszynami innych producentów. Co więcej, oferta Oleo-Mac jest tak szeroka, że nie jest możliwe, abyś nie znalazł tego, czego potrzebujesz”. Praca, którą wykonuje Cateli jest bardzo ciężka i wymagająca – jak zresztą wszystkich ogrodników i konserwatorów zieleni – zwłaszcza w okresie wiosennym i jesiennym. W takim układzie maszyny nie mogą być pozostawione bez wsparcia – niezawodny serwis jest niezbędny.
“Osobiście jestem bardzo zadowolony ze wsparcia oferowanego przez serwis Oleo-Mac. Poza tym ,że potrafią dostarczyć szybko potrzebne części, główną ich zaletą jest to, że potrafią zrozumieć potrzeby ludzi takich jak ja , którzy pracują przez cały dzień w parkach i ogrodach. Kiedy jest jakaś usterka do usunięcia, ludzie z Oleo-mac zawsze szybko reagują   aby rozwiązać problem.”
 
Ulubiona maszyna? “ okrzesujemy dużo wysokich drzew, więc zdecydowałem się kupić  pilarkę łańcuchową 925 i to była najlepsza decyzja, jaką podjąłem w życiu. Jest lekka i praktyczna i jest niesamowicie przydatna do takich prac, nawet jeśli musi pracować cały dzień. Wprowadzając ten model, Oleo-Mac ponownie dał nam sprzęt, który jest naprawdę niezbędny w pracy, którą wykonujemy".
© 1996-2018 Victus Emak Sp.z o.o. - Member of Emak Group
ul. Karpia 37, 61-619 POZNAŃ - Tel. +48 (061) 823 83 69 - Fax +48 (061) 820 51 39
| legal notes | credits | biuro@victus.pl | all right reserved |