You Tube Oleo-Mac Facebook Oleo-Mac
SKLEP ONLINE

Nowa dmuchawa BV 300

 
Nowa dmuchawa BV 300 to dmuchawa nowej generacji - ergonomiczna i ekologiczna, idealne urządzenie o szerokim zakresie zastosowań. Począwszy od oczyszczania chodników, dróg czy innych dużych powierzchni ale również może być stosowana do zbioru liści czy pokosu w naszych ogrodach.
 
Maszyna jest wyposażona w bardzo wydajny, dobrze wyregulowany i mocny silnik spełniający normę EuroII. Silnik, który oferuje stałe wysokie osiągi, w szczególności na zaś dużą moc na niskich obrotach.
Urządzenie jest ciche i zostało wyposażone w specjalny system antywibracyjny VibCut oparty na 4 stalowych sprężynach. Konstukcja dmuchawy jest tak pomyślna aby zapewnić łatwość obsługi, cichą pracę, prostotę czynności konserwacyjnych, oszczędność spalania. Warto podkreślić również niską wagę, kompaktową budowe co jest nie bez znaczenia dla komfortu pracy, szczególnie tej długotrwałej.
 
Dmuchawa może być przekształcona w odkurzacz ogrodowy do zbierania liści, pokosu i innych drobnych zanieczyszczeń. Zebrany materiał jest następnie rozdrabniany stalowym nożem obrotowym, kóry jest w stanie zredukować objętość zassysanego materiału do 1/12 pierwotnego stanu, co znacznie poprawia efektywność pracy.
 
 
Przejdź do danych technicznych...
Discover the Oleo-Mac technologies...
Załączniki
Brochure  Brochure  (314,85 Kb)
 
 
© 1996-2018 Victus Emak Sp.z o.o. - Member of Emak Group
ul. Karpia 37, 61-619 POZNAŃ - Tel. +48 (061) 823 83 69 - Fax +48 (061) 820 51 39
| legal notes | credits | biuro@victus.pl | all right reserved |